Calendario temporada
Xornada 1 - 1ª Autonómica Grupo A
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
22/10/2023 | 18:45 h. | Pavillón Polideportivo Municipal de A Fraga (As Pontes) | O Esteo F.S. "B" vs Decorfene C.M.I. Unidade de Fene F.S. | 7-1 |
Xornada 6 Liga Galega
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
21/10/2023 | 19:30 h. | Pavillón Polideportivo Municipal de A Fraga (As Pontes) | O Esteo F.S."A" vs Academia 5 Coruña F.S. "A" | 6-5 |
Xornada 5
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
15/10/2023 | 17:00 h. | Pavillón Municipal de Baamonde (Begonte - Lugo) | Concello de Begonte F.S. vs O Esteo F.S. | 2-7 |
Xornada 4
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
08/10/2023 | 12:30 h. | Pavillón Polideportivo Municipal de A Fraga (As Pontes) | O Esteo F.S. vs Stellae F.S. Valga Men | 4-2 |
Xornada 3
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
30/09/2023 | 18:00 | Pavillón Polideportivo Municipal Casa do Deporte (Frigsa - Lugo) | C.P. Casás vs O Esteo F.S. | 3-3 |
Xornada 2
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
24/09/2023 | 12:30 h. | Pavillón Polideportivo Municipal de A Fraga (As Pontes) | O Esteo F.S. vs ADC Lugo Sala Acasti Reformas | 3-3 |
Xornada 1 Liga Galega Grupo 1 Tempada 2023/2024
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
16/09/2023 | 17:45 | Pavillón Municipal de Betanzos | Troula Betanzos F.S. vs O Esteo F.S. | 5-2 |
Jornada 2 - 1ª Autonómica Ferrol Grupo Único
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
06/11/2022 | 19:00 | Pavillón Municipal A Xunquiera (Fene) | Decorfene Unidad de Fene vs O Esteo F.S. | 1-4 |
Jornada 1 - 1ª Autonómica Ferrol Grupo Único - Temporada 2022/2023
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
23/10/2022 | 19:00 | Pabellón del Colegio A Magdalena (As Pontes) | O Esteo F.S. vs A.D.C.R. Santa Mariña "C" | 9-1 |
Jornada 8 Autonómica Norte Grupo C - 1ª Fase
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
16-05-2021 | 19:00 | Pabellón Municipal Grupo Escolar (Padron) | Stella F.S. Sportscarspadron vs O Esteo F.S. | 8-0 |
Jornada 7 Autómica Norte Grupo C - 1ª Fase
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
08-05-2021 | 20:00 | Pabellón Municipal Santa Isabel (Santiago) | Santiago Futsal vs O Esteo F.S. | 2-1 |
Jornada 6 Autonómica Norte Grupo C - 1ª Fase
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
01-05-2021 | 19:00 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs Troula F.S. | 1-4 |
Jornada 5 Autonómica Grupo Norte C - 1ª Fase
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
25-04-2021 | 12:00 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs Imafer O Parrulo | 1-4 |
Jornada 4 Autonómica Norte Grupo C - 1ª Fase
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
18-04-2021 | 17:00 | Pabellón O Conco (Dumbría) | Fisober F.S.F. vs O Esteo F.S. | 5-1 |
Jornada 3 Autómica Grupo Norte C - 1ª Fase
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
11-04-2021 | 16:45 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs Stellae F.S. Sportcars Padrón | 0-6 |
Jornada 2 Autonómica Grupo Norte C - 1ª Fase
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
04/04/2021 | 17:00 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs Santiago Futsal | 1-6 |
Jornada 1 Autonómica Grupo Norte C - 1ª Fase
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
27-03-2021 | 17:30 | Pabellón Municipal de Betanzos | Troula Betanzos F.S. vs O Esteo F.S. | 5-3 |
1ª Galicia - Jornada 18
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
01-03-2020 | 17:00 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs Academia Red Blue 5 Coruña | 3-3 |
1ª Galicia - Jornada 17
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
16-02-2020 | 16:00 | Pabellón O Conco (Dumbría) | Fisober F.S.F. vs O ESTEO F.S. | 2-4 |
1ª Galicia - Jornada 16
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
09-02-2020 | 18:15 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs S.D.C. Y R. NARON O FREIXO | 4-1 |
1ª Galicia - Jornada 15
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
01-02-2020 | 16:30 | Pabellón Municipal de Neda | Imafer O Parrulo "B" vs O ESTEO F.S. | 8-2 |
1ª Galicia - Jornada 14
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
26-01-2020 | 18:00 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs Hércules F.S. "B" | 2-2 |
1ª Galicia - Jornada 13
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
19-01-2020 | 18:30 | Pabellón del Club del Mar San Amaro | Club del Mar San Amaro vs O ESTEO F.S. | 6-0 |
1ª Galicia - Jornada 12
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
12-01-2020 | 17:00 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs Ex-Alcohólicos Refuxio do Moucho | 5-1 |
1ª Galicia - Jornada 11
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
15-12-2019 | 18:00 | Pabellón Monte Caxado (As Pontes) | O Esteo F.S. vs Alto do Vento F.S. | 2-5 |
1ª Galicia - Jornada 10
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
08-12-2019 | 12:30 | Pabellón Municipal de A Gándara (Narón) | Cidade de Naron vs O ESTEO F.S. | 3-8 |
1ª Galicia - Jornada 9
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
01-12-2019 | 17:45 | Pabellón Novo Mesoiro (A Coruña) | Academia Red Blue 5 Coruña vs O ESTEO F.S. | 8-2 |
1ª Galicia - Jornada 8
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
24-11-2019 | 18:15 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs Fisober F.S.F. | 7-3 |
1ª Galicia - Jornada 7
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
17-11-2019 | 17:25 | Pabellón Municipal de As Lagoas (Narón) | S.D.R. y C. Narón O Freixo vs O ESTEO F.S. | 2-2 |
1ª Galicia - Jornada 6
Fecha | Hora | Lugar | Partido | Resultado |
10-11-2019 | 17:00 | Pabellón Municipal de As Pontes | O Esteo F.S. vs Imafer O Parrulo "B" | 1-12 |